Nasze usługi
Zajmujemy się kompleksowym pośrednictwem finansowym dla klientów indywidualnych i biznesowych. Cechuje nas profesjonalna i wysokiej jakości obsługa klienta, a naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych i firmowych.


Od lutego 2012 posiadamy
certyfikat Rzetelna Firma                                       

                                                                                    
leasing

Leasing jest to prosta, szybka i dostępna alternatywa w stosunku do kredytu bankowego przyfinansowaniu zakupu środków trwałych. Na podstawie umowy leasingu, leasingodawca umożliwia leasingobiorcy korzystanie z wybranego przez niego przedmiotu w określonym terminie, w zamian za ustalone raty leasingowe. Po zakończeniu umowy, leasingobiorca ma zagwarantowaną możliwość nabycia użytkowanego przedmiotu leasingu za ustaloną wcześniej cenę wykupu.

Posiadane przez Państwa środki pieniężne mogą być wykorzystane do innych celów niż modernizacja czy wymiana koniecznego do prowadzenia działalności sprzętu, maszyn czy urządzeń technicznych. Zakupiony przez Państwa przedmiot leasingu finansowany jest ze źródeł zewnętrznych. Państwa kapitał można zaangażować w inną, bardziej istotną w danym momencie sferę działalności firmy. Natomiast raty leasingowe spłacane są ze środków uzyskanych z eksploatacji przedmiotu leasingu, czyli z bieżących przychodów firmy.

Wysokość opłat leasingowych jak i czas trwania umowy leasingu dostosujemy do Państwamożliwości. Pomożemy wybrać program leasingowy spełniający potrzeby Państwa firmy.
Copyright 2011 © PlanetSTUDIO. All rights reserved.