Nasze usługi
Zajmujemy się kompleksowym pośrednictwem finansowym dla klientów indywidualnych i biznesowych. Cechuje nas profesjonalna i wysokiej jakości obsługa klienta, a naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych i firmowych.


Od lutego 2012 posiadamy
certyfikat Rzetelna Firma                                       

                                                                                    
o nas

PROCENT dobra strona finansów to firma działająca głównie na rynku lokalnym. Dla naszych Klientów zebraliśmy w jednym miejscu tylko najlepsze produkty instytucji finansowych oraz pokrewnych niezbędne do prowadzenia codziennego biznesu choćby przez firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (np. kredyty firmowe, terminale płatnicze).


Ciągle monitorujemy rynek usług bankowych czy ubezpieczeniowych, aby z czystym sumieniem móc zaproponować Państwu produkty, po które sami sięgnęlibyśmy w pierwszej kolejności, gdyby zaszła w naszym życiu taka potrzeba.

Klienci indywidualni mogą liczyć na fachową pomoc i opiekę w zakresie szeroko pojętych kredytów hipotecznych czy gotówkowych oraz zabezpieczenia swojej przyszłości po zakończeniu aktywności zawodowej. Wszystko w jednym miejscu, aby oszczędzić Państwa czas i pieniądze. Zapraszamy do współpracy wierząc, iż szczerość i wzajemne zaufanie są podstawą oraz wyznacznikiem naszej działalności.
Copyright 2011 © PlanetSTUDIO. All rights reserved.